Yarım Asırlık Tecrübe Güven

Duru Grup, gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile kişisel bakım ürünlerini doğru zamanda doğru yerde bulunabilir kılan, hizmette ve kalitede sürekliliği sağlayan, başarı odaklı çalışan, ilkeli, saygın, tercih edilen, örnek, öncü ve aynı zamanda alçak gönüllü bir satış ve dağıtım organizasyonudur.

1973 yılında bir ticarethanede başlatılan ticari faaliyet, bugün sektörde lider konumunu koruyarak; gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile kişisel bakım ürünlerinin satış ve dağıtımında yurt çapında 32.000 noktaya ulaşan hizmet ağıyla büyüyerek gelişmeye devam etmektedir.

Faaliyet Alanlarımız

Akdeniz ve Ege bölgelerinde Antalya ve İzmir illeri başta olmak üzere, Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Denizli, Uşak, Muğla, Aydın ve Manisa illerini kapsayan geniş bir alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

">
Itriyat-Kozmetik

Itriyat-Kozmetik

Bölge sınırlarımız dahilinde 20.000'e yakın kişisel bakım, ıtriyat ve kozmetik ürün çeşidi ile yerel zincir, eczane, otel marketi, toptan kozmetik faaliyeti yapan firma, market vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Deterjan-Temizlik

Deterjan-Temizlik

Bölge sınırlarımız dahilinde 4.000'e yakın gıda ve temizlik ürün çeşidi ile yerel zincir, market, bakkal, büfe vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Meşrubat

Meşrubat

Bölge sınırlarımız dahilinde su, meyve suyu, maden suyu, enerji içecekleri, sporcu içecekleri, gazlı içecekler ve buzlu çaydan oluşan gazsız içecekler kategorisinde geniş bir ürün portföyü ile satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Deniz Malzemesi

Deniz Malzemesi

Bölge sınırlarımız dahilinde deniz yatağı, can yeleği, kolluk, şişme grubu, yüzme ekipmanları, plaj oyuncakları ve lisanslı ürünler kategorisinde ithalatçı konumunda geniş bir ürün portföyü ile satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Kapalı Depolama alanı

Kapalı Depolama Alanı

Palet Depolama Kapasitesi +

Palet Depolama Kapasitesi

Ürün Çeşidi +

Ürün Çeşidi

Araç Filosu

Araç Filosu

Personel

Personel

Daima Zirvede

Duru Grup, bünyesinde Akdeniz ve Ege bölgelerinde konuşlanmış benzer tarzlarda çalışan satış ve dağıtım şirketleriyle, sadece bu şirketlerin ortak gereksinimlerine yönelik hizmet üreten destek şirketlerinden oluşan entegre bir organizasyondur.

Antalya depomuz 25.000m² açık – 13.000m² kapalı alan üzerine, Manavgat depomuz 5.000m² açık – 2.000m²kapalı alan üzerine, Fethiye depomuz 1.500m² açık – 1.000m² kapalı alan üzerine,Ortaca depomuz 2.000m² açık – 1.500m² kapalı alan üzerine, İzmir depomuz 16.000m² açık – 8.000m² kapalı alan üzerine ve Denizli depomuz 3500 m² açık – 3.000m² kapalı alan üzerine kurulu, kalite standardı yüksek ve son teknoloji depolama sistemleri kullanarak hizmet vermektedir.

Çalışanına Değer Katar

Şirketimizin geleceğinin ve hedeflerimizin garantisinin çalışanlarımız olduğunu biliyoruz. Tüm kademelerde yer alan çalışanların ihtiyaçlarını işin gerekleri ile buluşturmak, ekip çalışmasını güçlendirmek, gelişime ortam hazırlamak ve kurumsal kültürü yaşatmak İnsan Kaynakları uygulamalarının en önemli değerleridir.

İşe Alım Süreci

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, Duru Grup kurumsal değerlerine sahip çıkıp yaşatabilecek kişilere fırsat verip ilerleme olanağı sağlamaktır. Grup şirketlerimize alımlarda; insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, dinamik ve yaratıcı adaylara öncelik verilmektedir.

Oryantasyon

Oryantasyon

Aileye yeni katılan çalışanlara görev yapacağı pozisyonun gerekleri doğrultusunda oryantasyon eğitimleri verilmektedir. Göreve uygun olarak hem saha hem de masa başı olarak farklılaşan bu eğitimler ile çalışanın göreve ve aileye en kısa zamanda adapte olması amaçlanmaktadır.

Eğitim

Eğitim

"Değişimin Değişmezliği" felsefesini ilkelerimizden biri olarak kabul etmekteyiz. Çalışanlarımızın sürekli gelişimi için mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik, iç ve dış kaynaklı eğitimlere katılmalarını sağlıyoruz.

Staj
  • Staj

    Staj Programları ile kısa vadede nitelikli iş gücünden yararlanmak, uzun vadede ise potansiyel çalışanlarımız olabilecek öğrencileri değerlendirme ve onları yönlendirme amacı taşımaktayız...

    Yaz Staj Programı için her yıl Nisan ayı içerisinde başvurular kabul edilir. Başvurular Mayıs ayı içerisinde değerlendirilir ve tüm adaylara olumlu/olumsuz bilgilendirme yapılır. Kış döneminde kabul edilen Ticaret Lisesi stajları için başvurular, her yıl 1 Haziran - 30 Eylül tarihleri arasında şirketlerimizde başvuru formu doldurarak yapılmaktadır. Başvurular, aynı dönem içerisinde değerlendirilir ve tüm adaylara olumlu/olumsuz bilgilendirme yapılır.

Necla - Yaşar Duru Çok Programlı Lisesi

Duru Grup Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar Duru'nun kendisi ve eşinin adına memleketi İbradı'ya yaptırdığı “Necla – Yaşar Duru Çok Programlı Lisesi” 2005 yılında hizmete açılmıştır.

Necla - Yaşar Duru Gerontoloji Merkezi

Duru Grup Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar Duru'nun kendisi ve eşinin adına memleketi İbradı'ya yaptırdığı “Necla – Yaşar Duru Gerontoloji Merkezi” 2023 yılında hizmete açılmıştır.