Faaliyet Alanlarımız

Akdeniz ve Ege bölgelerinde Antalya ve İzmir illeri başta olmak üzere, Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Denizli, Uşak, Muğla, Aydın ve Manisa illerini kapsayan geniş bir alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

">

Deterjan-Temizlik

Deterjan-Temizlik

Bölge sınırlarımız dahilinde 4.000'e yakın gıda ve temizlik ürün çeşidi ile yerel zincir, market, bakkal, büfe vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Meşrubat

Meşrubat

Bölge sınırlarımız dahilinde su, meyve suyu, maden suyu, enerji içecekleri, sporcu içecekleri, gazlı içecekler ve buzlu çaydan oluşan gazsız içecekler kategorisinde geniş bir ürün portföyü ile satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Itriyat-Kozmetik

Itriyat-Kozmetik

Bölge sınırlarımız dahilinde 20.000'e yakın kişisel bakım, ıtriyat ve kozmetik ürün çeşidi ile yerel zincir, eczane, otel marketi, toptan kozmetik faaliyeti yapan firma, market vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Deniz Malzemesi

Deniz Malzemesi

Bölge sınırlarımız dahilinde deniz yatağı, can yeleği, kolluk, şişme grubu, yüzme ekipmanları, plaj oyuncakları ve lisanslı ürünler kategorisinde ithalatçı konumunda geniş bir ürün portföyü ile satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.